Očista žlčníka - Diacom

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Očista žlčníka

Alternatívna medicína

Pečeňová čistiaca kúra

Nie je vhodné čistiť pečeň bez predchádzajúcej likvidácie prítomných parazitov. Vylúčili by ste len malé množstvo parazitov a necítili by ste sa dobre. Pred tým než sa pustíte do pečeňovej kúry, urobte si najskôr očistu od parazitov. Doporučuje sa pred začatím pečeňovej očisty tiež prečistiť obličky aby mohli odvádzať odpadové látky z tela.

Pre pečeňovú kúru je vhodné si zvoliť sobotu, aby ste mohli v nedeľu odpočívať. Užívajte len lieky a vitamíny, ktoré nevyhnutne musíte. Deň pred pečeňovou očistou prerušte parazitálnu očistu a očistu obličiek. Nejedzte mastné jedlá. Vhodné sú varené cereálie, ovocie, zelenina, chlieb a med. Nejesť žiadne maslo a ani mlieko. Zemiaky a zeleninu varte vo vode. Vytvorí sa tak tlak v pečeni, ktorého pôsobením dôjde k vytlačeniu viac žlčových kamienkov.
Časové rozloženie kúry je veľmi dôležité. Uvedené časy je potrebné dodržať plus mínus desať minút.

14:00
Po druhej hodine poobede už nič nejedzte a nepite. Pokiaľ toto pravidlo porušíte tak vám môže byť zle. Pripravte si Glauberovu horkú soľ (síran horečnatý). Vsypte 50g tejto soli do 0,5 litra vody a miešaním ju rozpustite. Tento soľný roztok budete potom piť rozdelený na 4 dávky. Môžete si ju odložiť do chladničky. Studená sa lepšie pije.
18:00
Vypijete prvú dávku glauberovej soli. Z roztoku, ktorý ste o 14:00 hod. urobili si odlejete 1dl soľného roztoku, vypijete to a zapijete hneď za tým ešte 2-3 dl čistej vody.
20:00
Vypijete ďalšiu dávku glauberovej soli. Odlejete si teda 1dl soľného roztoku, vypijete to a zapijete za tým hneď ešte 2-3dl čistej vody.
21:45
Nalejte 2dl panenského olivového oleja do šejkra, alebo do fľaše s obsahom aspoň 0,5 litra. K tomu prilejte 2dl štavy z červeného grepu, ktorý ste si odšťavili. Uzatvorte nádobu s touto zmesou a dôkladne to pretraste aby sa premiešal olej s grepovou šťavou. V tomto čase ešte môžete navštíviť toaletu, urobiť si osobnú hygienu a prezliecť do pyžama.
22:00
Vypite pripravený nápoj z olivového oleja a grepovej šťavy. S prvými dúškami zapite 4 tobolky Ornithinu, aby ste mohli dobre spať a necítili posun kamienkov v žlčovodoch. Túto dávku vypite do 5 minút a následne ihneď zaľahnite do postele v polohe na chrbát s hlavou mierne zdvihnutou a na pravý bok v smere ku pečeni si priložte termofor (teplá fľaša). Najmenej 20 minút ležte v tejto polohe bez pohnutia. Môžete tak cítiť ako sa Vám žlčové kamienky posúvajú  v žlčovodoch. Vďaka glauberovej soli a ornithinu to nebude bolieť.

Ráno po zobudení vypite 3 dávku
glauberovej soli a zapijete 2-3dl čistej vody, ale nie skôr ako o 6:00 hod. Ak chcete tak si môžete ešte ľahnúť do postele.
O 2 hodiny neskôr vypijete 4 dávku glauberovej soli a zapijete 2-3dl čistej vody a môžete sa vrátiť do postele. Nie je to však nutné. Záleží podľa toho ako sa cítite.
O ďalšie 2 hodiny sa už môžete najesť. Začnite však radšej len ovocnou šťavou a až neskôr si dajte už nejaké pevnejšie jedlo. Do večera by ste sa mohli už cítiť veľmi dobre.

Aký ste boli úspešný s touto očistou? Večer i ráno počítajte s hnačkou. Ráno z Vás bude vychádzať veľké množstvo žlčových kamienkov, ktoré môžete vidieť v záchodovej mise. Cholesterolové kamienky sú totižto ľahké a preto budú plávať na hladine. Majú zelenú farbu. Môžete ich približne aj spočítať. Musíte sa zbaviť aspoň 2000 kamienkov aby ste sa zbavili alergie, burzitídy, alebo rôznych bolestí chrbtice či kĺbov.

Prvá kúra pomôže na pár dní, ale s tým ako sa budú ostávajúce kamienky posúvať žlčovodmi sa tieto problémy budú vracať. preto je potrebné túto očistu robiť opakovane až kým nebudú žlčovody čisté. Očistu môžete opakovať v týždenných, alebo 2 týždenných intervaloch. Nikdy ju však nerobte pokiaľ ste chorý.
Niekedy sú žlčovody plné kryštálikov cholesterolu, ktoré sa ešte nesformovali do kamienkov a preto vypadajú ako smeti plávajúce na hladine v záchodovej mise. Môžu byť sfarbené aj do hneda. Zbaviť sa týchto kryštálikov je rovnako dôležité ako zbaviť sa kamienkov. Niekedy sa môžete cítiť deň, alebo dva chorý, ale vačšinou len v prípadoch, kedy bola zanedbaná očista obličiek.
Pred pečeňovou očistou by ste si mali prečistiť obličky a zbaviť sa parazitov!

Balíčky na túto očistu žlčníka i parazitálnu očistu mám k dispozícii. Volajte 0905905912 pre bližšie info.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky